Back to Question Center
0

Wskazówki od Semalt na temat odfiltrowywania poleceń Darodar z Twojej witryny

1 answers:

Prowadzenie strony internetowej może być bardzo ekscytujące, ponieważ oferuje doskonałą okazję do rozwoju biznesu online. Daje także szansę na stworzenie nowych możliwości w swojej branży. Niestety, niektórzy spamerzy będą próbować zrujnować twoje internetowe firmy bez powodu. Max Bell, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt wyjaśnia, że ​​cyberprzestępcy pracują tak dużo, jak to tylko możliwe, aby stworzyć przeszkody dla użytkowników stron internetowych, a spamerzy od skierowań nie są wyjątkiem. Są wśród internetowych oszustów, którzy tworzą internetowy bałagan, a jeśli nie jesteś wystarczająco bystry, mogą zniszczyć wszystkie twoje plany. Jeśli sprawdzisz swoje konto analityczne Google i zdasz sobie sprawę, że istnieje wiele skierowań ze stron internetowych, które nie są znane twojemu serwerowi, istnieje możliwość, że odesłanie do darodar jest skierowane na twoją stronę i musisz podjąć szybkie działania, aby go zablokować .

Określanie ruchu spamowego

Aby chronić witrynę przed tymi botami, musisz najpierw je zidentyfikować. Fałszywe trafienia są fałszywymi poleceniami, które pochodzą z Twojej domeny i starają się ukryć oryginalne nazwy użytkownika. Skierowania są mylące, a jeśli nie zauważysz ich na czas, mogą spowodować ogromne straty. Po ich zidentyfikowaniu możesz wymyślić strategie ich blokowania. Niektóre z najlepszych sposobów blokowania skierowania do darodar obejmują:

Korzystanie z filtrów Google Analytics

Utwórz filtry na swoim koncie analitycznym Google, które pomogą Ci poprawić wartość ruchu. Pomoże Ci to wyeliminować niechciane polecenia i pozostanie Ci tylko to, czego potrzebujesz. Będziesz mieć unikatowe kody, które wstawisz na swoje konto Google Analytics, zapobiegając w ten sposób spamerom przed dotarciem do Twojej strony i możesz je odzyskać na swojej stronie. Filtry Google Analytics oferują wiele sposobów blokowania skierowań do ruchu darodar, ale główną wadą tej metody jest to, że nie można jej używać jednocześnie w wielu witrynach .

Zablokuj ich adres IP

Blokowanie adresu IP polecającego darodar jest łatwe. Dzięki temu spamerzy nie będą mieli dostępu do Twojej witryny, co utrudnia im wysyłanie nieznanych referencji.

Zapisz listę wykluczeń

Upewnij się, że zapisałeś swoją listę wykluczeń z analityki Google. Dzięki temu będziesz mógł spokojnie cieszyć się działaniem swojej strony internetowej. Google dostarczy Ci listę rzeczy do wykluczenia i zablokowania adresu IP. Najłatwiej jest umieścić wtyczkę na swojej stronie, aby zapewnić jej bezpieczeństwo i ochronę .

Obecność spamu polecającego może stanowić duże wyzwanie, biorąc pod uwagę zakres codziennych działań związanych z handlem elektronicznym. Musisz upewnić się, że twoja strona internetowa działa płynnie, aby zmaksymalizować produktywność, ale te boty ci nie pozwolą. Jest jeszcze gorzej, gdy nie wiesz, jak je wykryć i co powinieneś zrobić, aby je zablokować. Powyższe wskazówki pomogą ci utrzymać twoją stronę internetową za darmo od tych spamerów i możesz łatwo je filtrować, uniemożliwiając im wejście na stronę Twojej domeny. Bądź ostry i bądź czujny!

November 26, 2017
Wskazówki od Semalt na temat odfiltrowywania poleceń Darodar z Twojej witryny
Reply