Back to Question Center
0

WordFence - Przegląd Semalt

1 answers:

Bezpieczeństwo i ochrona to dwa główne zagadnienia w sferze WordPress. Można bezpiecznie powiedzieć, że system zarządzania treścią posiada dedykowany i doświadczony zespół bezpieczeństwa, który w pewnym stopniu zapewnia bezpieczeństwo WordPress. Dlatego wielu blogerów i webmasterów wybiera WordPress jako podstawowy system zarządzania treścią. W związku z tym istnieje kilka wtyczek bezpieczeństwa, które można zainstalować w WordPress i są łatwe w użyciu. Według Michaela Browna, Semalt Customer Success Manager, WordFense jest najbardziej znaną i powszechnie używaną wtyczką WordPress.

Konfigurowanie i instalowanie wtyczki bezpieczeństwa Wordfence

Pierwszym krokiem jest pobranie tej wtyczki i przetestowanie jej. Następnie możesz zainstalować WordFense, tak jak każdą inną wtyczkę WordPress lub blogger. Przejdź do sekcji Wtyczki i dodaj nową wtyczkę. Nie zapomnij nazwać go Wordfense i kliknij przycisk Install Now. Po zakończeniu instalacji należy aktywować wtyczkę, aby móc cieszyć się wszystkimi jej funkcjami i cechami. Po włączeniu tej wtyczki pojawi się prośba o podanie adresu e-mail dla alertów bezpieczeństwa. Podczas tego procesu będziesz mieć możliwość zapisania się do newslettera Wordfence. Następnie możesz rozpocząć objazd tej wtyczki, klikając przycisk Tour. Dzięki temu dowiesz się wszystkiego o wtyczce Wordfence.

Jak korzystać z WordFence

W panelu kontrolnym Wordfence można otrzymywać powiadomienia o jego najnowszych wersjach i artykułach z bloga Wordfence. W tym miejscu można regularnie sprawdzać stan systemu bezpieczeństwa, blokować złośliwe oprogramowanie i wirusy, zapobiegać próbom logowania i eliminować podejrzane adresy IP. W tym miejscu można łatwo oszacować poziom zagrożenia i ocenić, czy należy podjąć dodatkowe środki, czy też nie .

Narzędzia Wordfence

Wordfence oferuje wiele narzędzi, z których można czerpać korzyści. Mimo że wtyczka automatycznie sprawdza jakość hasła witryny, możesz dostosować jej ustawienia, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo. Jedna z opcji pomaga wymyślić silne hasła i uzyskuje dostęp do lokalizacji witryny. Poprawia także współczynnik odrzuceń witryny i informuje, które obszary wymagają poprawy .

Kolejnym narzędziem jest narzędzie WHOIS. Korzystając z niego, możesz sprawdzić lokalizację swojej firmy hostingowej i uzyskać dostęp do witryny z dowolnego miejsca. Trzecie narzędzie to opcja premium znana jako logowanie na telefon komórkowy. Po włączeniu to narzędzie doda do twoich stron internetowych uwierzytelnianie dwuskładnikowe i może w dużym stopniu poprawić wygodę użytkownika. W końcu ma kartę Diagnostyka, która dostarcza użytecznych informacji o systemie serwera, bazie danych i konfiguracji WordPress.

Wordfence - przyjazność dla użytkownika

Dzięki rozbudowanym listom funkcji Wordfence stał się najlepszą wtyczką WordPress do tej pory. Jeśli potrzebujesz bezpieczeństwa hakerów i spamerów, ta wtyczka może spełnić twoje marzenia i zapewnić maksymalne bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Twórcy Wordfence wykonali świetną robotę, dostarczając nam wiele specyfikacji w jednym pakiecie. Ta wtyczka zawiera wiele pomocnych rozmyń i linków do przydatnych zasobów, które wyjaś niajĘ ..., dlaczego jest to najlepsza i najtrafniejsza wtyczka w tej epoce .

Jeśli wcześniej nie korzystałeś z Wordfence, powinieneś spróbować i cieszyć się maksymalnym bezpieczeństwem Twojej strony w Internecie .

November 26, 2017
WordFence - Przegląd Semalt
Reply