Back to Question Center
0

Utrzymywanie witryny w hackingu w Bay z Acunetix: Handy Tips From Semalt dla wszystkich właścicieli witryn

1 answers:

Cyberprzestępczość, a dokładniej mówiąc, hackowanie rośnie. Hakerzy się dostająmądrzejsi i bardziej wyrafinowani w swojej chorej grze. Pojawiły się raporty pokazujące, że nie działają one jako jednostki, ale raczej jakowspólna społeczność hakerska. Tutaj publikują i udostępniają nowe systemy włamań do aplikacji internetowych, które zapewniają bezsenne noce.Członkostwo w tych witrynach i forach jest dostępne wyłącznie dla wybranych.

Codziennie czytasz o nowym ataku hakerskim, w którym znajdują się strony renomowanej strony internetowejsą zainfekowane złośliwym oprogramowaniem. Ataki te zmieniają witrynę w stronę uruchamiania. Każdy, kto odwiedza witrynę zaatakowaną przez hakerów jest narażony na wysokie ryzykoich infiltracja przez komputer.

Dlaczego cyberprzestępczość rozkwitła? Odpowiedź jest prosta; przyjęcie siecioparte na technologii prowadzenia e-biznesu stworzyło doskonałą pożywkę dla hakerów. Te aplikacje umożliwiająAby zapewnić bezproblemowe połączenie z klientami i dostawcami, pojawiło się wiele wcześniej niezidentyfikowanych zagrożeń bezpieczeństwa.

Powody, dla których twoja strona internetowa została skierowana przez hakerów, może być wiele. IgorGamanenko, menedżer ds. Sukcesu klienta Semalt Usługi cyfrowe, oferuje spojrzeć na kilka, a następnie znaleźć sposób, aby chronić siebie.

Hackowanie w celu wydobywania poufnych danych

Każda firma działająca online musi mieć kilka aplikacji internetowych odkoszyk na zakupy, strony logowania, formularze zgłoszeniowe, zawartość dynamiczna oraz inne dostosowane aplikacje internetowe. Te aplikacje internetowe zostały zaprojektowaneaby pomóc odwiedzającym tworzyć, przekazywać i pobierać poufne dane, które są przechowywane w bazie danych..

Ponieważ Twoja firma działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, każdy z dowolnego miejsca na świecie może surfowaćprzez to. Niestety, każda niezabezpieczona aplikacja internetowa otwiera drzwi dla hakerów. Jeśli uzyskają dostęp do Twojej bazy danych,wtedy masz duże kłopoty. Dane osobowe i karty kredytowej Twoich klientów mogą zostać sprzedane lub wystawione na kontakt z resztą świata. Setkifirm straciło prawne bitwy w związku z ujawnieniem lub kradzieżą tych poufnych informacji. Inni zamknęli sklep. Wszyscy stracilizaufanie interesariuszy i klientów.

Hackowanie w celu wdrożenia phishingu

Nie zakładaj, że skoro twoja baza danych jest w trybie offline i bezpieczna, jesteś bezpieczny przed hackowaniem.Twoja witryna może zostać zhakowana w celu oszukania użytkowników do odwiedzenia "nieszkodliwych" linków przekierowanych ze stron internetowych. Oto, jak to robią: oniwstrzyknij kod do swoich aplikacji internetowych, aby użytkownik został przekierowany do strony phishingowej, która jest następnie wykorzystywana do pobierania swojego bankuSzczegóły Konta. Każda strona internetowa uznana za phishing (nawet jeśli jesteś tylko ofiarą) jest odpowiedzialna za proces sądowy. Kosztowny.

Hackowanie w celu nadużywania przepustowości

Przepustowość może być drogim towarem. Coś, do czego haker chciałby się przydaćprowadzić nielegalny biznes, np. udostępniać pirackie treści. Kiedy pukają władze federalne, to ty będziesz je miałwyjaśnienie do zrobienia.

Jak widać, twoja witryna może zostać zhakowana z dowolnego powodu. Uwierz lub nieniektórzy hakerzy infiltrują twoją stronę tylko dla celów SEO? Queer, prawda?

Acunetix Cię ochroni

Chroń się przed hakerami za pomocą Acunetix. Złożone iniekcje SQL i krzyżataki typu "site scripting", takie jak te rozpętane na stronie ONZ, United Stated Department of Homeland Security, Yahoo i United KingdomSłużby cywilnej można było zapobiec, stosując Acunetix. Wypróbuj już dziś. Będziesz bezpieczny.

November 23, 2017
Utrzymywanie witryny w hackingu w Bay z Acunetix: Handy Tips From Semalt dla wszystkich właścicieli witryn
Reply