Back to Question Center
0

The Semalt Islamabad Expert: Jak blokować WP Referrer Spam w Google Analytics

1 answers:

Spam polecający w Google Analytics stał się poważnym problemem. Z powodu zalewu spamu ze strony dorosłych i mediów społecznościowych, webmasterzy są przytłoczeni różnymi filtrami i używają innych metod, aby zapobiec zniszczeniu ich stron przez ruch niskiej jakości .

Nie ma powodu do paniki, ponieważ można zablokować spam odsyłający WordPress na swoim koncie Google Analytics. Sohail Sadiq, czołowy ekspert z Semalt , mówi tutaj, jak skutecznie to zrobić.

Pierwsze kroki z Google Analytics

Jeśli Twoja strona internetowa otrzymuje duży ruch i na koncie Google Analytics znajdują się linki spamowe, możesz pozbyć się tych linków, ponieważ mogą one prowadzić do klikania złośliwych stron internetowych. Jeśli wcześniej nie korzystałeś z Google Analytics w swojej witrynie WordPress, powinieneś zainstalować wtyczkę WordPress i zintegrować ją z kontem analitycznym .

Google Analytics to niezwykłe i użyteczne narzędzie, które pozwala zobaczyć, w jaki sposób użytkownicy wchodzą w interakcje ze stronami internetowymi. Możesz także sprawdzić, które strony najbardziej lubią użytkownicy, śledzić kliknięcia linków i wykonywać inne podobne zadania .

Co to jest Referrer Spam?

Jeśli chcesz, aby Twoja strona została zauważona, upewnij się, że wykluczyłeś spam odsyłający ze swojej witryny. Spamerzy i hakerzy polecają wykorzystać swoje pragnienia i przesyłaj adresy URL z automatycznymi skryptami do setek lub tysięcy blogów i stron internetowych każdego dnia. Te adresy URL pojawiają się na Twoich kontach Google Analytics i innych usługach w mgnieniu oka. Biorąc pod uwagę, że wpłyną one na ranking Twojej strony, powinieneś odkryć sposoby, aby się ich pozbyć tak szybko, jak to możliwe .

Jak radzić sobie ze spamem polecającym?

Możesz użyć Sucuri do monitorowania bezpieczeństwa strony. Sucuri nie tylko chroni twoją witrynę przed trojanami i złośliwym oprogramowaniem, ale także trwale blokuje spam odsyłający. Witryna internetowa Sucuri Firewall jest jednym z najlepszych WordPressów, których można użyć w celu wyeliminowania spamu ze strony odsyłającej. Zespół jest oddany i pracowity, a klienci otrzymują szczegółowe informacje o tym, jak poprawiają się ich witryny .

Block Referrer Spam w WordPressie z wtyczką

Innym sposobem blokowania spamu stron odsyłających w witrynie WordPress jest użycie różnych wtyczek WordPress. Te wtyczki mają wiele opcji i można je aktywować, aby zapobiec spamowi polecającego. Najpierw należy pobrać, zainstalować i aktywować odpowiednią wtyczkę, a my proponujemy użycie wtyczki SpamReferrerBlock. Po pełnej aktywacji, należy przejść do Ustawienia »Blokowanie Spamu i skonfigurować ustawienia tej wtyczki, aby rozpocząć.

Blokuj odesłania do duchów za pomocą filtrów Google Analytics

Możesz zablokować spam odsyłający za pomocą filtrów Google Analytics. Jeśli spamerzy wyślą Ci nieprzerwane żądania, mogą śledzić Twoje kody śledzenia UA. Korzystają z tego kodu, aby zidentyfikować niszę i charakter swojej witryny. Większość webmasterów dodaje filtry do swoich kont Google Analytics, gdzie wstawiają podejrzane strony i pozbywają się ich w ciągu kilku minut. Przejdź do swojego konta Google Analytics i przejdź do sekcji Audience »Technology» Network. W tym miejscu wybierz nazwę hosta jako wymiar podstawowy i spróbuj rozszerzyć wyniki do opcji miesięcznej. Niektóre z nazw domen, które musisz dodać, to: wpbeginner.com, darodar.com i inne.

Możesz również zablokować zwykły spam odsyłający za pomocą filtrów Google Analytics. Przejdź do opcji Wyklucz filtry na koncie Google Analytics i zablokuj adresy URL, takie jak przyciski-for-website.com, blackhatworth.com, darodar.com i anticrawler.org.

November 26, 2017
The Semalt Islamabad Expert: Jak blokować WP Referrer Spam w Google Analytics
Reply