Back to Question Center
0

Semalt Shares Top Blocker Wtyczki WordPress Porady

1 answers:

Korzystanie ze strony internetowej WordPress ze skokami i spamem może być nieco gorączkowe. Wtyczki blokujące WordPress pomagają właścicielom witryn e-commerce blokować niechciany ruch i spamerów pochodzących z różnych krajów. Jako konsultant marketingowy nie powinieneś przegapić używania wtyczek WordPress do swojej witryny.

WordPress daje konsultantom marketingowym możliwość tworzenia doskonałych blogów i zaawansowanych aplikacji do projektowania. Efektywne korzystanie z wtyczek WordPress blokujących pozwala właścicielom witryn blokować niechciane korków z określonych krajów.

Michael Brown, czołowy ekspert z Semalt , definiuje tutaj najlepiej wymienione wtyczki WordPress blokujące, które pomogą w zapobieganiu nadmiernemu wzrostowi ruchu z poszczególnych krajów.

Geolify wtyczki WordPress

Geolify to jedna z najlepszych wtyczek WordPress blokujących, które można wykorzystać w swojej witrynie. Geolify tworzy interaktywne obrazy, treści i uzyskuje dostęp do lokalizacji potencjalnych użytkowników. Właściciele witryn korzystający z wtyczki WordPress korzystają z przywileju przekierowania użytkowników z jednego adresu URL do drugiego.

Wtyczka Geolify składa się z geolokalizacji, w której właściciele witryn mogą uzyskać dostęp do blogu WordPress za pomocą skryptów i kodów. Powszechnie używane kody to geolifylatitude i geolifystatename .

Wtyczka bezpieczeństwa Centrora

Centrora jest unikalną blokującą wtyczką WordPress zaprojektowaną do oferowania rozwiązań bezpieczeństwa stron internetowych. Wtyczka bezpieczeństwa Centrora składa się ze zintegrowanych skanerów, rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i zapory ogniowej. Właściciele witryn korzystający z wtyczki bezpieczeństwa Centrora łatwo identyfikują złośliwe skrypty, wirusy i iniekcje SQL.

Nowo wydana wersja bezpieczeństwa Centrora obejmuje skanery katalogów i skanery plików. Ta wtyczka bezpieczeństwa zawiera również inne najważniejsze funkcje, takie jak blokowanie poszczególnych krajów, systemy konfiguracji firewalla i zaawansowane skanery.

iQ Block Country Plugin

Wtyczka WordPress iQ blocker daje właścicielom witryn możliwość ograniczenia dostępu poszczególnych krajów do poszczególnych krajów. Dzięki wtyczce country iQ block możesz łatwo blokować kraje, które powodują spamowanie i próby hakowania.

Jako właściciel strony internetowej WordPress możesz zdecydować o zablokowaniu dostępu do twoich treści przez wszystkie kraje i za wyjątkiem Twojego adresu IP. Dodaj warstwę zabezpieczeń do swojej witryny WordPress i zablokuj dostęp do treści, które mogą być złośliwym użytkownikom .

Wtyczka Country Blocker IP2Location

Blokowanie IP2Lokalizacja Wtyczka WordPress pozwala klientom blokować niektórym odwiedzającym dostęp do treści. Ta wtyczka WordPress obsługuje zarówno dane BIN, jak i formaty IP2Location. Za pomocą wtyczki WordPress IP2Location można dostosować stronę 403 i przekierować użytkowników pochodzących z wielu krajów do dostosowanej strony .

Wtyczka IP Geo Block

Wtyczka IP Geo Block zawiera funkcję kontroli imigracji, która pomaga blokować próby logowania, złośliwy dostęp i posty ze spamem w Twojej witrynie. IP Geo Blocker Wtyczka WordPress obsługuje wtyczki bezpieczeństwa, BuddyPress, łatwe ratowanie i bbPress.

Wtyczka WP GEO Website Protection

Wtyczka WP GEO WordPress pomaga właścicielom witryn ograniczyć dostęp do niechcianych krajów lub adresów IP w Twojej witrynie. Ta blokująca wtyczka WordPress blokuje użytkownikom pochodzącym z niekorzystnych krajów dostęp do zawartości Twojej witryny .

Przekierowanie indywidualne na państwo krajowe

Jest to blokująca wtyczka WordPress, która daje właścicielom witryn możliwość blokowania niechcianego ruchu. Wtyczka indywidualnego przekierowania IP na kraj używa atrybucji użytkowników i plików cookie przeglądarki, aby przekierować adresy IP zablokowanego kraju na wstępnie zdefiniowaną stronę .

Wtyczka Admin Block Country

Jest to jedna z najlepszych wtyczek WordPress blokujących, które blokują i ograniczają dostęp do stron administracyjnych.

Wtyczka Wordfence Security

Jest to najbardziej zaawansowana wtyczka blokująca WordPress do blokowania indywidualnych adresów IP, zapory ogniowej i zabezpieczeń logowania. Wtyczka bezpieczeństwa Wordfence jest zasilana przez kanał ochrony przed niebezpieczeństwem, oprogramowanie, które chroni właścicieli witryn przed włamaniem .

Powyższe blokowane wtyczki WordPress blokujące pomagają właścicielom witryn ograniczyć dostęp użytkowników do treści i ich stron internetowych. Pobierz i zainstaluj te funkcje, aby blokować zatory w ruchu od złośliwych krajów.

November 26, 2017
Semalt Shares Top Blocker Wtyczki WordPress Porady
Reply