Back to Question Center
0

Semalt pomaga uczyć się SEO łatwo i szybko

1 answers:

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób można rozwijać SEO w 2017 r., Muszą nauczyć się kilku szybkich i łatwych pomysłów na jego skuteczne uruchomienie. Pod koniec tego wszystkiego, trzeba wiedzieć, jak prowadzić badania i analizy słów kluczowych, nauczyć się budować linki i śledzić ich postępy, a na końcu dowiedzieć się o optymalizacji treści.

Tutaj Oliver King, menedżer sukcesu klienta Semalt , rzuca okiem na kilka przydatnych wskazówek w tym zakresie.

Aby w pełni zrozumieć marketing SEO w 2017 r., Należy zapoznać się z przeglądarkami, w szczególności z Mozillą Firefox, ponieważ jest to jedyna wersja, którą Rank Checker instaluje samodzielnie. Ponadto, jak korzystać z programu Microsoft Excel jest niezbędna, ponieważ istnieje czas, gdy trzeba będzie wymieniać słowa kluczowe na nim i ranguj je za pomocą formuł. Wreszcie, działające połączenie internetowe.

Opis

Ludzie sprawiają, że wyszukiwarka brzmi tak trudno. Wbrew powszechnemu przekonaniu, SEO nie wymaga od właściciela strony internetowej zakupu drogiego oprogramowania lub wynajęcie drogiej agencji, aby ją przejrzeć. Jest to zadanie typu "zrób to sam". Dzięki zrozumieniu, jak to zrobić i jak funkcjonuje, łatwiej jest ulepszyć stronę, aby zapewnić jej wyższą pozycję na stronie wyników wyszukiwania. W ten sposób zwiększa się natężenie ruchu, ponieważ dostaje więcej kliknięć i odwiedzin. Ostatecznie, jeśli strona internetowa przeznaczona jest dla biznesu online, właściciel odczuje znaczny wzrost .

Dla studentów dostępne są witryny i kursy, które pomagają ludziom dowiedzieć się, jak zoptymalizować SEO bez wydawania ani grosza. Najczęstsze punkty, których się uczą to:

  • Jak szybko badać słowa kluczowe, które z pewnością przyciągną najbardziej odpowiednich odbiorców
  • Jak przerobić treści internetowe w celu włączenia innych wyszukiwarek innych niż Google
  • Jak utworzyć linki przekierowujące ruch z powrotem na stronę
  • Jak monitorować i śledzić postęp SEO

Jak optymalizować optymalizację pod kątem wyszukiwarek

Kurs zawiera dziesiątki filmów, które są łatwe do zrozumienia, a wszystkie pomagają odkryć sekrety podboju praktyki SEO. Filmy są udostępniane online dla wygody. Oprócz tego istnieją okresowe quizy, mające na celu pomoc w zrozumieniu i utrzymywanie motywacji ucznia do bycia uważnym .

Krótki opis kursu

Każdy, kto ma drobną wskazówkę na temat SEO, wie, że kluczem do udanego wdrożenia są słowa kluczowe. Kurs rozpoczyna się od zapoznania się z powszechnie używanymi strategiami, aby znaleźć słowa kluczowe odpowiednie dla docelowych odbiorców. Po zakończeniu tego, następnym krokiem jest analiza słów kluczowych, a następnie ich priorytety na podstawie stażu pracy i popularności. Ten krok ma duże znaczenie, ponieważ wpływa na wydajność. Kurs obejmuje zajęcia dotyczące obliczania wskaźnika skuteczności słów kluczowych (KEI) .

Studenci będą mieli długą listę słów kluczowych, a następnym krokiem będzie nauczenie ich optymalizacji treści. W tym miejscu zajęcia sprawdzają, jak uwzględnić słowa kluczowe w treści witryny i jak wykorzystać każde ze słów kluczowych na innej stronie. Istnieje również sesja, podczas której tutorzy sprawdzają różnice między głównymi wyszukiwarkami .

Po optymalizacji treści kolejnym krokiem jest przyciągnięcie ruchu i robotów indeksujących. Kurs obejmuje również głębsze spojrzenie na to, jak ludzie mogą tworzyć linki do swoich stron .

November 24, 2017
Semalt pomaga uczyć się SEO łatwo i szybko
Reply