Back to Question Center
0

Semalt: Jak blokować przyciski do ruchu z witryny

1 answers:

Jeśli Twoja strona internetowa otrzyma niechciane i podejrzane wizyty odsyłające z przycisków -for-website.com, Twoja firma może zostać zrujnowana i nie jesteś jedyną osobą, która napotyka ten problem. Buttons-for-website.com to witryna, która angażuje użytkowników w spam stron odsyłających i indeksuje własne witryny internetowe przy użyciu danych Google Analytics. Przyciski do strony internetowej są szeroko wykorzystywane przez spamerów do promowania szeregu fałszywych witryn, a także zwiększają ich pozycję w Bing, Yahoo i Google.

Igor Gamanenko, najlepszy ekspert z Semalt , twierdzi, że spam w postaci spamu ze strony buttons-for-website.com może powodować wiele niechcianych problemów. Przede wszystkim spam odsyłający może zrujnować statystyki Google Analytics, takie jak dane dotyczące odbiorców, pozyskiwania i zachowania usługi. Ponadto spam odsyłający może zniszczyć położenie geograficzne, współczynnik odrzuceń i wszystkie elementy znalezione na koncie Google Analytics .

Webmasterzy często skarżą się, że ich dane witryny, w szczególności współczynnik odrzuceń, ma wpływ na spam ze strony odsyłającej, ponieważ adresy URL spamu są wyświetlane tylko na kilku stronach i opuszczają witrynę w ciągu kilku sekund. Odsyłający spam jest wyświetlany na Twoim koncie Google Analytics i psuje ranking witryny w ciągu kilku dni.

Wprowadzenie do przycisków-for-website.com:

Przyciski -for-website.com są ukierunkowane głównie na dane analityczne twojej witryny i zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w określonym czasie generowały powtarzające się żądania na twoich stronach internetowych. Złośliwe oprogramowanie, boty i wszystkie taktyki czarnego kapelusza są częścią spamu kierującego. Spamerzy korzystają z tej techniki w zakresie generowania przychodów. Pomaga im reklamować własne witryny internetowe i poprawia pozycję ich witryn w wynikach wyszukiwania , tworząc linki zwrotne wysokiej jakości do swoich stron danych witryny. Minusem tej techniki jest to, że skierowania przycisków-for-www.com zakłócają statystyki Google Analytics i wszystkie inne dane. Wykorzystują także przepustowość swojej witryny i tworzą powtarzające się prośby o pomylenie Ciebie i Twojego konta Google Analytics. Możemy więc powiedzieć, że spam odsyłający jest wątpliwą techniką wykorzystywaną do promowania treści spamerów. Kierują reklamy na witryny, by przesyłać wysokiej jakości ruch do swoich stron internetowych. Spamerzy i hakerzy chcą promować swoje strony internetowe i starać się przyciągnąć ludzi do swoich produktów i usług. Chcą również zwiększyć pozycję swojej witryny w Google, tworząc wysokiej jakości linki zwrotne. Wykonują to zadanie, rejestrując żądanie w logu dostępu do witryny, które jest indeksowane przez Google i wydaje się być stroną spamu .

Należy pamiętać, że przyciski-for-website.com nie są niebezpieczną stroną internetową, o ile klikniesz odpowiednie linki. Może to powodować problemy dla użytkowników i oszukać konto Google Analytics. W niektórych sytuacjach przyciski -for-website.com zużywają przepustowość Twojej witryny i wysyłają wiele żądań do Twojej witryny .

Przyciski blokujące - ruch z witryny odsyłającej do witryny site-for-site.com na koncie Google Analytics:

Jeśli chcesz zablokować dostęp do spamu na adres site-for-site-site.com na swoim koncie Google Analytics, powinieneś o tym pamiętać. Pozwólcie, że powiem wam, że zablokowanie przycisków - dla - spamu na stronie internetowej site.com na koncie Google Analytics poprzez utworzenie filtrów może maskować adresy URL spamu. Możesz również zapobiec temu w pliku .htaccess. Przejdź do sekcji Administrator na swoim koncie Google Analytics i kliknij opcję Nowy filtr, aby utworzyć nowe filtry. Tutaj należy dodać przyciski-for-domena.com jako domyślną nazwę filtra i wybrać opcję Niestandardowy filtr .

Zablokuj przyciski-for-website.com referrer spam z plikiem .htaccess

Jeśli chcesz zablokować przyciski-for-website.com spam odsyłający z plikiem .htacess, musisz dodać do niego ten kod.

## SITES REFERRER BANNING

RewriteCond% {HTTP-REFERER} buttons-for-website.com [NC, OR]

RewriteRule. * - [F]

November 26, 2017
Semalt: Jak blokować przyciski do ruchu z witryny
Reply