Back to Question Center
0

Semalt Expert wyjaśnia, czym są przyciski do strony WWW Odsyłający spam

1 answers:

Buttons-for-website.com jest znaną witryną, która wyświetla się na liście poleconych kont Google Analytics, mimo że w rzeczywistości nie wysyła ruchu. Możesz zobaczyć kilka odwiedzin, wszystkie mają 100% współczynnik odrzuceń i zero sekund spędzonych na Twojej stronie. Przyciski na stronie internetowej to jedna z tych stron, które angażują użytkowników w odsyłający spam w taki czy inny sposób. Chodzi o to, aby poprawić ranking własnych stron internetowych, zapewniając witrynie szkodliwy ruch i dużo odwiedzin o niskiej jakości. Spamerzy i hakerzy mają nadzieję, że dzięki tej sztuczce będą uzyskiwać dochody, a buttons-for-website.com publikuje listę najlepszych stron odsyłających, aby oszukać użytkowników w Internecie. Jeśli firma SEO jest zaangażowana w rozsyłanie spamu i obiecuje zwiększyć ruch w ciągu kilku dni, może być zaangażowana w niektóre techniki SEO z czarnymi kapeluszami i uzasadni swoje opłaty klientom .

Jeśli posiadasz witrynę i monitorujesz konto Google Analytics, istnieje ryzyko, że Twoja witryna odbiera hity z przycisków-for-website.com. Nie jest to uzasadnione źródło ruchu i należy się go pozbyć tak szybko, jak to możliwe .

Spróbuj następujących praktycznych wskazówek od eksperta z Semalt , Jack Miller.

Darodar Referrer Spam:

Pozwólcie, że powiem wam, że przyciski-for-website.com są bezpośrednio powiązane z Darodarem. Istnieje prawdopodobieństwo, że zatrudniłeś kogoś z Darodar i zaczął on pojawiać się w statystykach polecającego. Buttons-for-website zrobi to samo z twoją witryną, a spam odsyłający pojawiający się na koncie Google Analytics będzie udawać, że jest legalny. Jeśli go klikniesz, zobaczysz wiele wizyt w Twojej witrynie. Osoba odsyłająca nie jest prawdziwą osobą, ale botem udającym istotę ludzką. Chce, abyś codziennie odwiedzał jego stronę, aby mógł generować dochody .

Polecający spam jest nie tylko irytacją:

Można bezpiecznie wspomnieć, że spam ze strony odsyłającej jest często uważany za niewielkie rozdrażnienie, ale nie dzieje się tak, ponieważ może to zepsuć dane Google Analytics i może w pewnym stopniu wpłynąć na wyniki. W związku z tym odgrywa znaczącą rolę w niszczeniu rankingu witryny i zwiększa współczynnik odrzuceń. Kiedy Darodar rozpoczął kampanie antyspamowe, klienci zgłaszali, że ich witryny były atakowane tysiące razy dziennie. Czasami ich witryny otrzymywały dziesiątki trafień co minutę, co jest dość nienaturalne. Powodowało to różne problemy z wydajnością witryn, na które były kierowane, powodując niedostępność witryn w ciągu dnia. Co więcej, spowodowało to znaczny spadek czasu reakcji .

Jak zablokować spam odsyłający?

Jeśli otrzymasz spam ze strony odsyłającej do swojej witryny, nadszedł czas, aby go zablokować, zanim Twoja firma zostanie całkowicie zniszczona. Na szczęście istnieje kilka sposobów zapobiegania spamowi stron odsyłających, takich jak edycja pliku .htaccess i używanie wtyczki WordPress .

Edytuj swój plik .htaccess:

Plik .htaccess należy edytować tylko wtedy, gdy nie ma innej opcji. Ten plik znajduje się na serwerach internetowych i może być używany do różnych celów. Jeśli nie wiesz, jak to edytować, najlepszą opcją jest porozmawiać z przedstawicielami firmy hostingowej, a oni dokonają edycji za Ciebie .

Wtyczka WordPress:

Jeśli zbudowałeś swoją witrynę na WordPressie, możesz skorzystać z kilku wtyczek, które pomagają zablokować spam odsyłający. Wordfence jest jedną z najlepszych wtyczek. Jest darmowy i bardzo przydatny. Ma wiele opcji i funkcji, z których można czerpać korzyści. Aby zapobiec wysyłaniu spamu ze strony odsyłającej, należy przejść do opcji Zaawansowane blokowanie i pożegnać się ze spamem ze strony odsyłającej przez całe życie .

November 26, 2017
Semalt Expert wyjaśnia, czym są przyciski do strony WWW Odsyłający spam
Reply