Back to Question Center
0

Semalt Expert On 7 SEO Essentials przy optymalizacji witryny

1 answers:

Niezbędna jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO). Pomoże Ci to w pozycjonowaniu witryny tak, aby znaleźć ją, gdy potencjalni klienci szukają usług, które oferujesz (co jest kluczowym punktem w procesie zakupu).

Co zatem szukają Google, Yahoo, Bing i inne wyszukiwarki? Jak zbudujesz stronę internetową, która przemawia zarówno do wyszukiwarki , jak i do ludzi?

Ryan Johnson, starszy kierownik sprzedaży Semalt , wyjaśnia, w jaki sposób SEO może zwiększyć rentowność Twojej sieci .

Idealna analogia

Nie można oczekiwać wiele, jeśli pominie się podstawy SEO. W rzeczywistości jest to podobne do wydawania pieniędzy na fantazyjne ubrania, biżuterię i buty, pomijając mycie zębów, czesanie włosów i branie prysznica. To bezowocne przedsięwzięcie. Powrót do tej sprawy. Celem podstawowego SEO nie jest oszukiwanie wyszukiwarek. Zamiast tego jego celem jest zaoferowanie użytkownikowi dobrego doświadczenia i poinformowanie o zamiarze wyszukiwarki, aby mogli polecić Twoją witrynę.

Mając to na uwadze, oto najważniejsze:

# Twoja strona to ciasto

Twoje linki, zaangażowanie mediów społecznościowych i płatne wyszukiwania są lukrem na torcie, który zdecydowanie nie może obejść się bez cukru w ​​stosunku do zawartości, struktury witryny, systemu zarządzania treścią i architektury informacji. cukier, nie masz ciasta

# Czego szukają wyszukiwarki

Wyszukiwarki starają się być odpowiednie. Oznacza to, że robią wszystko, co jest w ich mocy, aby odsyłać użytkownika do treści lub witryny, która jest odpowiednia do tego, czego szukał. Jak więc określić to Google, Bing, Yahoo? Cóż, biorą pod uwagę:

  • treść - określona według tematu, opisu, tytułów i napisanego tekstu
  • wydajność - szybkość ładowania strony
  • organ
  • doświadczenia użytkownika

#Unikaj tego, aby pozostać w dobrych książkach

Wyszukiwarki nie szukają:

  • treści wypchane słowem kluczowym
  • kupione linki - to nigdzie cię nie zaprowadzi
  • złe wrażenia użytkownika - unikaj zbyt wielu reklam

# Potwierdź swój model biznesowy

Chociaż jest to dość oczywiste, byłbyś zaskoczony przez wiele osób, które nie zwracają uwagi. Po prostu nie wiedzą, czego chcą. Zadaj sobie pytanie, jakie są twoje cele, jakie zasoby są do Twojej dyspozycji, zobowiązania, a następnie określ, co stanowi dla ciebie konwersję.

# Optymalizacja dla wielu kanałów

Prawidłowe wykorzystanie słowa kluczowego nie powinno być zarezerwowane tylko dla rzeczy na miejscu. To samo powinno dotyczyć innych platform. Dotyczy to zaangażowania w mediach społecznościowych, marketingu e-mail i reklam telewizyjnych / radiowych oraz oczywiście mediów drukowanych .

# Wybierz dobrą domenę

Staraj się być konsekwentnym, używając domen katalogu podrzędnego, takich jak example.com/seo, a nie poddomen takich jak seo.example. Staraj się zachować domenę, ponieważ starsze są uważane za lepsze od nowszych .

#Optymuj dla różnych urządzeń

Twoja strona powinna być zoptymalizowana pod kątem prawidłowego wyświetlania na dowolnym urządzeniu. Pamiętaj też o tworzeniu bogatych treści, takich jak filmy, czy nawet gify .

November 24, 2017
Semalt Expert On 7 SEO Essentials przy optymalizacji witryny
Reply