Back to Question Center
0

Semalt: 7 rodzajów treści, które mogą zwiększyć Twoją markę

1 answers:

Dla wielu osób trudno jest zorientować się, jaki rodzaj artykułów powinni tworzyć dla swoich blogów. Świat treści jest pełen informacji. Wielkości artykułów są pisane codziennie. Treść przychodzi w formie postów na blogu, artykułów z wiadomościami, e-booków, treści w mediach społecznościowych i infografik. W każdy z tych sposobów powinna być wciągająca i informacyjna. Dodatkowo, powinieneś wstawić kilka linków do twoich treści, aby uświadomić ludziom o Twojej marce. W ostatnich miesiącach ludzie zwracają większą uwagę na zakupy online, więc jest to doskonała okazja do tworzenia treści dla nich.

Jason Adler, wiodący ekspert z Semalt , mówił o typach treści, które angażują dużą liczbę osób, a także ma charakter informacyjny i ekscytujący .

1. Autorytatywne posty na blogu

Automatyczne posty na blogu to dobry pomysł. Powinny one być sprawdzane pod kątem faktów i powinny zrewolucjonizować twoją markę. Nie byłoby błędem twierdzić, że wysokiej jakości treści mogą przynieść rewolucję w twoich strategiach marketingowych. Innymi słowy, może pomóc uprościć kampanie marketingowe i promocyjne. Na przykład, jeśli napisałeś artykuł informacyjny na temat swojej marki, klienci nie będą musieli nigdzie się dokądkolwiek dowiedzieć, aby dowiedzieć się więcej o swoich produktach i usługach. Ostatecznie poprawi to współczynnik utrzymania klienta i może znacznie zwiększyć liczbę konwersji .

2. Infografika

Infografiki są napisane i udostępniane znaczącą liczbę. Obecnie marketing stał się wyrafinowaną i konkurencyjną dziedziną, a treści odgrywają istotną rolę w świadomości marki na całym świecie. Powinieneś zainwestować w optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Upewnij się, że w tekście znajdują się właściwe słowa kluczowe, a Twoje treści są dość wciągające. Dodatkowo, opracowałbyś preferencje mediów społecznościowych, aby poinformować świat o Twojej marce. Powinieneś również opracować kampanie e-mail marketingowe, aby uzyskać lepsze wyniki.

3. Wyjątkowe kawałki opinii

To, co wielu ludzi uwielbia czytać, wyróżnia się opiniami. Możesz pisać i publikować je, zapewniając, że jakość nie zostanie naruszona. Jeśli chodzi o obecność w Internecie, możesz ją zróżnicować, inwestując w wysokiej jakości treści. Ważne jest, abyś rozwijał swój własny blog lub stronę internetową, tworzył infografiki, publikował filmy i samouczki oraz angażował ludzi w inne podobne strategie. Zawartość jest łatwo indeksowana w wyszukiwarkach, jeśli jest wolna od plagiatu i błędów gramatycznych.

4. Treści instruktażowe

Artykuły z instrukcjami są łatwe do napisania i mogą uzupełnić Twoją markę. Powinien być dobrze napisany, aby Twoi konkurenci zazdrościli Twojej marki. Istnieje wiele sposobów tworzenia wysokiej jakości treści. Musisz upewnić się, że Twoje treści mają konkurencyjne słowa kluczowe i mają lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania. W świecie internetu, gdzie codziennie publikowane są miliony artykułów, tworzenie wysokiej jakości treści jest jedną z najtrudniejszych, ale niezbędnych rzeczy .

5. Oryginalne kawałki badawcze

Powinieneś napisać oryginalne prace badawcze dla swoich odbiorców. Wiele artykułów napisanych w dzisiejszych czasach jest zakręconych lub przepisanych. W takich okolicznościach, pisząc oryginalne artykuły badawcze, szanse na zwiększenie liczby odwiedzających ostatecznie wzrastają. Są wyjątkowym głosem Twojej marki i można je pisać zbiorczo .

6. Treść zyskująca popularność

Jeśli twoja publiczność chce modnych tematów, idealnie nadaje się do pisania i generowania dużego ruchu na twoich stronach internetowych. Wyznaczone trendy materiały można wyszukiwać w Google i powinieneś je pisać bez utraty jakości. Najbardziej odpowiednie branże dla takich tematów to moda, rozrywka, polityka, technologia i media społecznościowe .

7. Filmy wideo

Możliwe jest rozmawianie z widzami za pośrednictwem filmów. W rzeczywistości filmy są znacznie lepsze niż pisane treści i angażują dużą liczbę osób. Powinieneś opublikować unikalne filmy wideo, aby przyciągnąć ruch do swoich stron internetowych .

November 24, 2017
Semalt: 7 rodzajów treści, które mogą zwiększyć Twoją markę
Reply