Back to Question Center
0

Najlepsze wskazówki od Semalta na temat blokowania wyskakujących okienek i reklam na Twoim Androidzie

1 answers:

Pozbycie się reklam i wyskakujących okienek wpływających na wygodę przeglądania podczas korzystania z gadżetów Androida nie tylko zapewnia bezpieczeństwo urządzenia, ale także pomaga oszczędzać dane. Reklamy, wyskakujące okienka i standardowe reklamy są nie tylko intensywne, ale mogą też negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo gadżetu Android. Jako użytkownik Androida nie chcesz płacić dodatkowych dolarów za pobieranie wyskakujących reklam i denerwujących reklam .

W nowoczesnym przemyśle marketingowym spamerzy i hakerzy używają reklam, by przekradać się do gadżetów dla użytkowników końcowych na Androida. Korzystanie z publicznego Internetu stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa w sieci i naraża go na ataki hakerów. Podjęto pewne techniki, aby pomóc użytkownikom systemu Android blokować denerwujące pop-upy w czasie rzeczywistym .

Blokowanie denerwujących reklam i wyskakujących okienek w przeglądarce jest jednym z najprostszych zadań, jakie kiedykolwiek wykonałeś online. Ochrona przeglądanych poświadczeń przez oszustów ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o przeglądanie.

Oto cztery wskazówki ustalone przez Igora Gamanenko, czołowego eksperta od Semalta , które pomoże Ci uzyskać wspaniałe wrażenia podczas przeglądania dużych stron internetowych przy użyciu gadżetu Android .

Użyj przeglądarki Chrome, aby zablokować reklamy

Podnoszono niektóre pytania dotyczące blokowania wyskakujących okienek pojawiających się w przeglądarce Chrome. Blokowanie reklam pop-up pojawiających się w przeglądarce Chrome jest bardzo proste. Otwórz Chrome i kliknij trzy kropki wyświetlane w lewym górnym rogu przeglądarki. Wybierz ikonę "Ustawienia" i otwórz ikonę "Ustawienia witryny".

Przewiń ustawienia przeglądarki do przycisku "Pop-up". Wybierz opcję "Blokuj wyskakujące reklamy", aby zapobiec zagrożeniom ze strony zwykłych reklam podczas przeglądania Internetu .

Pobierz i zainstaluj za darmo przeglądarkę Ad-blocker

Jako użytkownik Androida nie pozwól, aby wyskakujące okienka reklamy wpływały na historię przeglądania. Otwórz Google Play Store gadżetu i wpisz "bezpłatną przeglądarkę Ad-blocker". Pobierz bezpłatny Ad-Blocker i zainstaluj. Duża liczba klientów używających androidów woli używać blokowania reklam w porównaniu do blokowania okien podręcznych ręcznie .

Użyj przeglądarki Opera Browser, aby zablokować irytujące reklamy

Czy jesteś użytkownikiem Androida, który pracuje nad tym, jak blokować wyskakujące reklamy. Blokowanie reklam standardowych i zdarzeń to zadanie typu "zrób to sam", które można skutecznie wykonać przy użyciu gadżetu Android. Otwórz sklep Google Play gadżetu i pobierz aplikację.

Zainstaluj i uruchom swoją bezpłatną przeglądarkę operową, aby zablokować irytujące reklamy wpływające na wygodę przeglądania Internetu. Otwórz ustawienia przeglądarki Opera i kliknij wyskakujące okienka. Kliknij "Zablokuj reklamy pop-up", aby zapobiec zakłóceniom reklam marketingowych związanych z planem przeglądania.

Użyj trybu oszczędzania danych Androida

Jako użytkownik Android, nie chcesz używać dodatkowych danych do pobierania reklam i wydarzeń marketingowych. Oszczędzanie danych oferuje użytkownikom Androida najlepszy komfort przeglądania jako denerwujące reklamy, a schematy marketingowe nie mogą być ładowane na gadżetach. Możesz jednak wyłączyć wygaszacz danych, jeśli zauważysz niezbędne animacje i strony internetowe, które mogą mieć znaczenie .

Aby włączyć tryb oszczędzania danych, otwórz przeglądarkę i kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu. Wybierz ustawienia przeglądarki i wybierz ikonę wygaszacza danych. Ustaw w trybie oszczędzania, aby zablokować irytujące reklamy przed zagrożeniami dzięki dostępowi online .

W ciągu ostatnich kilku miesięcy pytania dotyczące blokowania wyskakujących reklam trafiały w nagłówki poszczególnych stron. Nie pozwól, aby reklamy zrujnowały Twoją przeglądarkę podczas korzystania z gadżetu Android. Wykonaj wyżej wskazane wskazówki, aby uzyskać wszystkie efektywne funkcje przeglądania.

November 26, 2017
Najlepsze wskazówki od Semalta na temat blokowania wyskakujących okienek i reklam na Twoim Androidzie
Reply