Back to Question Center
0

Domyślny pasek boczny WordPress i jak sobie z nim radzić - Semalt Expert

1 answers:

Artem Abgarian, Semalt Senior Customer Success Manager, mówi, że dla wielu użytkowników strony usunięcie paska bocznego WordPressa może wydawać się trudnym przedsięwzięciem. W tym artykule o SEO znajdują się różne metody, dzięki którym możesz usunąć lub wyłączyć ten pasek boczny. W przypadku większości motywów WordPress jest to domyślna konfiguracja, która jest trudna do dostosowania. W innych przypadkach różne tematy mogą zawierać skomplikowane struktury kodu, które mogą obejmować wiele get sidebar (); wnioski

Po pierwsze, pasek boczny stanowi dodatek do motywu. Oznacza to, że ma plik PHP w katalogu głównym dowolnego katalogu z motywami. Istnieje kilka bocznych wtyczek i widżetów, które pochodzą z motywów lub instalacji wtyczek. W innych przypadkach projektant stron internetowych może opracować własne niestandardowe modyfikacje, wprowadzając je w functions.php.

Wyłączanie paska bocznego WordPress

For a WordPress user who may want to disable or move the sidebar, you can go to appearance> widgets > pasek boczny. Z tej lokalizacji możesz ustawić położenie paska bocznego na ekranie. Na przykład, można wybrać właściwą lokalizację paska bocznego. W wyjątkowych przypadkach pasek boczny może pozostać w tej samej pozycji. W takich przypadkach usunięcie paska bocznego WordPressa może wymagać modyfikacji niektórych plików PHP. Te kroki są dostępne w tym artykule, więc nie musisz się martwić.

Usuwanie paska bocznego WordPress za pomocą plików motywów

Ta metoda może wymagać zmiany niektórych kluczowych plików kompozycji. Może to nie być najlepsza metoda do naśladowania, ale może wprowadzać futurystyczne zmiany w motywie, szczególnie jeśli planujesz użyć motywu w przyszłości zawsze pamiętaj, że aktualizacje mogą zastąpić zmiany w motywach, dlatego ważne jest uwzględnienie motywu bazującego na dzieciach do bieżącego motywu.W tym przewodniku instalacja tematów podrzędnych jest założeniem, więc powinieneś wiedzieć, jak je zainstalować

To make these adjustments, navigate to Appearance > Redaktor. Na tej stronie przejdź do prawej strony ekranu i przejdź do plików single.php, page.php i front-page.php. Z tego menu możesz znaleźć get sidebar (); kod. Usuń ten kod całkowicie z ładowania paska bocznego. Ta regulacja powinna być w stanie naprawić problem z paskiem bocznym.

Usuń tutaj wszystkie inne pliki, które mogą być specyficzne dla paska pobierania (); żądanie. Możesz użyć notatnika i wyszukać dowolne wiersze zawierające pasek get (); kod i usuń go. Są to elementy znajdujące się na pasku bocznym, które wymuszają jego ładowanie nawet po ich wyłączeniu .

Wniosek

Usunięcie paska bocznego WordPress na różne tematy może być trudnym zadaniem. Ta wskazówka może pomóc w wyłączeniu wszystkich pasków bocznych WordPress. Podobnie może być WordPress. Ta modyfikacja jest możliwa przy minimalnej wiedzy programistów. Możesz przeglądać swój kod i szukać kodu, który próbuje wywołać sidebar (); żądanie. W przypadku, gdy kod Twojej witryny wydaje się skomplikowany, możesz skontaktować się z programistą. Mogą pomóc ci znaleźć prawidłowe wiersze kodu, które musisz usunąć, aby cały proces zadziałał .

November 26, 2017
Domyślny pasek boczny WordPress i jak sobie z nim radzić - Semalt Expert
Reply