Back to Question Center
0

Czy maskowanie jest przydatne w Twojej kampanii SEO? - Expert Of Semalt, Natalia Khachaturyan

1 answers:

Naruszenie warunków i wskazówek Google dla webmasterów może obniżyć pozycję witryny lub dostać się na czarną listę Google. Wielu webmasterów uważa stosowanie technik SEO z czarnymi kapeluszami, aby osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarce wkrótce po rozpoczęciu tworzenia witryn. Ostatnio temat maskowania jest przedmiotem dyskusji w branży marketingu cyfrowego .

The Content Strategist Semalt, Natalia Khachaturyan, wyjaśnia, że maskowanie jest jedną z najbardziej eleganckich sztuczek używanych przez webmasterów do trafiania na rynki docelowe w czasie rzeczywistym. Jeśli chodzi o maskowanie, webmasterzy oszukują wyszukiwarki, przedstawiając treści odmienne od tekstu wyświetlanego potencjalnym odwiedzającym. Mówiąc prościej, maskowanie polega na programowaniu serwerów witryny w celu zwracania użytkownikom różnych wersji materiałów w porównaniu z treściami przesyłanymi do wyszukiwarek .

Jak Google reaguje na maskowanie

Znany również jako spam w wyszukiwarkach, maskowanie jest krótkoterminowym programem optymalizacji wyszukiwarki, który może całkowicie zrujnować Twoją przyszłą kampanię online. Wyszukiwarki nie lubią być oszukiwane. Przedstawianie pająków i botów za pomocą tekstów HTML i powracających użytkowników z wynikami obrazów jest naruszeniem, które może narazić na szwank twoją karierę jako marketingowca cyfrowego.

Webmasterzy wdrażają maskowanie na swoich stronach, mając wyłącznie na celu ulepszenie rankingów algorytmów poprzez oszukiwanie pająków i botów. Google penalizuje webmasterów wdrażających maskowanie stron internetowych i stron przez oznaczenie ich słowa kluczowego konwersji jako nieistotnego. Dalsze stosowanie technik SEO w czarnych kapeluszach na stronie e-commerce może prowadzić do efektu czarnej listy .

Korzystanie z pliku .htacess w celu wykonania maskowania w witrynie

Podnoszono niektóre pytania dotyczące sposobu maskowania. Aby uruchomić maskowanie i maskowanie strony w swojej witrynie, musisz być czujny i wystarczająco inteligentny. Cała idea maskowania w całości zależy od agentów użytkownika i adresów IP. Aby odnieść sukces w tej technice SEO z czarnymi kapeluszami, webmasterzy zbierają roboty indeksujące wyszukiwarki i szereg adresów IP, które pomagają im dostarczać treści.

Poprzez modyfikację pliku konfiguracyjnego .htacess przy użyciu modułu serwera Apache, webmasterzy pracują nad dostarczaniem treści, wykrywając skąd pochodzi adres IP. Jeżeli serwer modułu "mod -writer" identyfikuje adres IP należący do robotów sieciowych, wygenerowany skrypt oferuje inną wersję oryginalnej treści.

Wspólne praktyki maskowania

Webmasterzy optymalizują tytuły, opisy i tagi Meta, aby uzyskać wysoką pozycję w algorytmach. Oto techniki SEO zoptymalizowane przez webmasterów w celu oszukania wyszukiwarek.

Maskowanie e-maili

Maskowanie e-maili jest jedną z technik SEO, które mogą spowodować, że twoja witryna stanie się na czarnej liście. Maskowanie e-maili polega na szyfrowaniu adresu i nazwy nadawcy w celu ukrycia ich tożsamości.

Witryny bogate w obraz

Przeszukiwacze sieci nie skanują obrazów. Bogata w obraz zawartość zawiera więcej galerii niż materiałów. Webmasterzy korzystają z modeli, aby uzyskać najwyższe oceny w odniesieniu do odpowiednich słów kluczowych.

Ponowne pisanie adresów URL

Znane również jako maskowanie adresów URL, Przepisywanie adresów URL jest techniką SEO w czarnych kapeluszach, która działa na zmianę adresów URL i pozostawienie treści nienaruszonej.

Maskowanie jest jedną z technik SEO w czarnych kapeluszach, których nie powinieneś rozważać w swojej witrynie. Maskowanie zależy od oszukiwania wyszukiwarek i oszukiwania pająków i botów. Niektóre witryny zostały umieszczone na czarnej liście w wyniku optymalizacji ich stron internetowych pod kątem technik SEO dotyczących czarnego kapelusza, takich jak spinning i cloaking. Zoptymalizuj witrynę pod kątem technik SEO w celu uzyskania najlepszego miejsca na konwersję słowa kluczowego.

November 29, 2017
Czy maskowanie jest przydatne w Twojej kampanii SEO? - Expert Of Semalt, Natalia Khachaturyan
Reply