Back to Question Center
0

Jak sprawić, by lista produktów Amazon była skuteczna?

1 answers:

Amazon jest największą platformą e-commerce na świecie. Działa podobnie jak inne wyszukiwarki, dostarczając użytkownikom odpowiednich wyników produktów do ich zapytań. Znaczące jest to, że myślisz o optymalizacji i o tym, jak najlepsze praktyki optymalizacji mogły się zmieniać w ciągu roku. Jak każda inna popularna wyszukiwarka, Amazon ma własne zasady i wytyczne, których musisz przestrzegać, aby stać się widocznymi dla potencjalnych klientów. To bardzo konkurencyjny rynek, gdzie przechytrzyć niszowych liderów; musisz zainwestować w optymalizację swojej listy produktów Amazon.

Jeśli nigdy nie martwiłeś się optymalizacją swoich produktów dla Amazon, nie musisz daleko iść, ale teraz jest świetny czas na rozpoczęcie tworzenia strategii. Ten artykuł ma na celu pokazanie, jak sprawić, by lista Twoich produktów Amazon była dobrze skonwertowana i przyciągnąć więcej potencjalnych klientów z wyszukiwania.

Praktyczne techniki ulepszania wykazu produktów Amazon

  • Obrazy produktów

( 16)

Aby Twoja aukcja była przydatna, musisz zapewnić użytkownikom obrazy o najlepszej jakości. Jedynym sposobem, w jaki potencjalni klienci mogą sprawdzić produkt, który zamierzają kupić, są zdjęcia produktów z różnych perspektyw. Amazon ma wymagania dotyczące wizerunku produktu, które obejmują specyfikacje techniczne i standardy serwisu Amazon dotyczące wizerunku produktu. Podstawowy wymóg jakości obrazu określa, że ​​obraz powinien być ostry, profesjonalnie oświetlony lub sfotografowany, z realistycznym kolorem i gładkimi krawędziami. Co więcej, musisz upewnić się, że produkt wypełnia 85% lub więcej ramki obrazu.

Obrazy, które podajesz na liście produktów, często są czynnikiem decydującym o przebiciu dla większości użytkowników wyszukiwarki Amazon. Dlatego powinieneś je przekonać na tyle, by zachęcić kupujących Amazon do zakupu Twojego produktu.

  • Popraw tytuł produktu

Powinieneś zamieścić wszystkie istotne informacje w 200 znakach swojego tytułu Nie przeładowuj tytułu słowami kluczowymi lub hasłami promocyjnymi Potencjalni klienci potrzebują jasnych i dokładny opis produktu, który obejmuje kolor przedmiotu, jego wagę, rozmiar i inne niezbędne cechy, im bardziej szczegółowy tytuł, tym lepiej Twój tytuł powinien zawierać wystarczającą ilość informacji, aby ktoś mógł podjąć decyzję o zakupie. rozsądnie wykorzystać wszystkie 200 znaków w tytule.

Zgodnie z wytycznymi Amazon, powinieneś zastosować specjalną formułę, aby pomóc w tworzeniu swoich tytułów. Formuła ta wygląda tak: "marka + numer modelu + nazwa modelu + produkt rodzaj i kolor.

  • Osiągnij swój potencjał marki poprzez opis i punkty

Po otwarciu Amazon strona produktu, możesz obserwować punktory pod tytułem, tutaj możesz krótko opisać charakterystykę przedmiotu stikować i strategicznie wykorzystywać ukierunkowane słowa kluczowe. Nie możesz pominąć tego kroku, ponieważ pomaga użytkownikom w podjęciu decyzji o zakupie.

Niezbędne jest jednak również dodanie szczegółowego opisu produktu. Czasami kupcy internetowi nie rozumieją tego opisu i zapominają go dodać. W większości przypadków punkty nie są w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania użytkowników dotyczące sprzedawanych produktów. Dlatego musisz opisać to bardziej szczegółowo, zapewniając potencjalnym klientom wszystkie zalety i funkcje produktów. Nie powinieneś pisać tutaj o swojej firmie ani dodawać informacji promocyjnych. Twoim głównym zadaniem jest prezentacja przedmiotu, który sprzedajesz.

December 6, 2017
Jak sprawić, by lista produktów Amazon była skuteczna?
Reply